Damskie koszulki jeździeckie polo z koniem

Koszulki jeździeckie polo z koniem dla kobiet

Z własnego doświadczenia wiemy, że dobranie idealnej koszulki polo do jazdy konnej nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Koszulka taka musi łączyć wiele praktycznych cech: musi być wykonana z oddychającego, przewiewnego materiału, musi być wytrzymała (jazda konna to wszakże ciągły ruch ciała, a delikatność materiału dla skóry była dla nas priorytetm), musi dobrze znosić wielokrotne pranie bez większej zmiany wyglądu. O wszystkie te rzeczy zadbaliśmy, wybierając koszulki pod nasze wzory. Dzięki temu nasze produkty cechuje znakomity skład (100% bawełny czesanej ring-spun), estetyczne i wytrzymałe szycie oraz wysoka wytrzymałość na częste pranie. Zapewniamy, nawet podczas dłuższych konnych wypraw nasze polówki będą dla Ciebie jak druga skóra!

Wyjątkowe nadruki z końskim motywem

Gdy jesteś już pewna, że wybrana koszulka jeździecka polo spełni Twoje praktyczne wymagania, spójrz na jej estetykę. Tu również mamy się czym pochwalić: przygotowaliśmy dla naszych produktów wyjątkowe wzory z końskimi motywami, idealnie pasujące do eleganckich koszulek polo (niektóre z nich personalizowane, co oznacza, że możesz na koszulce umieścić imię swoje lub konia, albo nazwę ukochanej stadniny). Co więcej, nasze nadruki są lekko wypukłe i mają przyjemną w dotyku strukturę meszku, co jeszcze bardziej podnosi ich walory. W naszych koszulkach aż chce się jeździć!

Bogaty wybór spośród wielu dostępnych kolorów

Przygodę z koszulkami polo z końmi rozpoczynaliśmy skromnie, od dwóch kolorów koszulek. Szybko jednak rozszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne wersje kolorystyczne, dzięki czemu obecnie można wybrać nawet spośród ośmiu różnych wariantów! Oczywiście każdorazowo dopasowujemy do koszulki kolor nadruku, upewniając się, że każda kompozycja cieszy oko. Nie czekaj więc dłużej – zapraszamy Cię do wybrania idealnej koszulki dla siebie! A jeśli masz przed zakupem jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością będziemy mogli Ci pomóc.