Polo z koniem dla dzieci

Dziecięca koszulka jeździecka polo - ponadczasowy klasyk

Koszulki polo łączą najlepsze cechy dwóch światów: wygodę luźnego i przewiewnego materiału zbliżonego do t-shirtu oraz dyskretnej elegancji koszulki z kołnierzem, bez konieczności wciskania się w krępujące, grube materiały. Jest to tak ważne w przypadku ubrań dziecięcych, gdy nasza kilku- lub kilkunastoletnia pociecha ma spędzić w nieco bardziej oficjalnym stroju długie godziny, często uczestnicząc w aktywnych, pełnych ruchu zajęciach (do których należy wszak również jazda konna). Dlatego też w przypadku sportów, w których wypada być nieco bardziej eleganckim, jak tenis czy właśnie jeździectwo, popularne “polówki” są niezastąpione – wszak każda młoda dziewczynka i każdy młody chłopiec chcą wyglądać modnie i atrakcyjnie!

Koszulki jeździeckie dla dziewczynki lub chłopca

W naszej kolekcji koszulek jeździeckich dla dzieci dostępne są specjalnie wybrane modele, uszyte w 100% z wysokiej jakości bawełny, bez dodatku sztucznych tkanin, zapewniające znakomitą przewiewność w każdych warunkach. Eleganckie guziki przy kołnierzyku (który można postawić w celu ochrony przez słońcem) oraz dyskretne przeszycia dopełniają obrazu stroju, który można nosić od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Tego rodzaju koszulkę można dopełnić niemal każdymi spodniami, od luźnych chinosów po modne jeansy.

Wspaniały prezent dla młodej koniary lub młodego jeźdźca

Od czasu wprowadzenia do naszej kolekcji pierwszych koszulek polo dodaliśmy nowe wzory, w tym personalizowane wybranym imieniem (czy to jeźdźca, czy konia). Właśnie te koszulki jeździeckie dla dzieci cieszą się szczególnym zainteresowaniem naszych klientów, pozwalając się wyróżnić spośród innych jeźdźców w ładny, elegancki sposób. Wiedząc, jak szerokie są gusta młodych jeźdźców, zadbaliśmy również o szeroką gamę dostępnych kolorów koszulek i wzorów, każdorazowo pamiętając o tym, by przedstawić nimi miłość do koni. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie i swojej pociechy!