Damskie koszulki z koniem

Damska koszulka z koniem może być ciekawa!

Gdy rozpoczynaliśmy naszą przygodę z prowadzeniem sklepu wGalopie.pl, przyświecał nam jeden cel: sprawić, by produkowane przez nas koszulki z koniem były nie tylko miłym gadżetem, jednorazowym produktem, który później będzie zalegał w szafie. Chcieliśmy, by za naszymi końskimi t-shirtami szła jakość materiałów, oryginalność wzorów, uniwersalność i ponadczasowość formy, opierająca się trendom i modom, wreszcie trwałość, która pozwoli na noszenie naszych produktów przez długie miesiące czy lata. Sądząc po opiniach naszych klientek, w pełni nam się to udało!

Doskonały prezent dla miłośniczki koni

Aby zakupy w naszym sklepie były udane, zadbaliśmy o wiele szczegółów. Po pierwsze, wzory musiały być oryginalne – tworzyliśmy więc je od zera, angażując utalentowanych grafików, konsultując się z zaprzyjaźnionymi koniarzami. Po drugie, każda damska koszulka z koniem musiała być dostępna w dwóch różnych krojach (wycięte w serek koszulki v-neck i crew-neck z okrągłym wykończeniem dekoltu) i wielu kolorach do wyboru. Po trzecie w końcu, przed wypuszczeniem pierwszej serii koszulek dokładnie przetestowaliśmy trwałość materiałów i nadruków, piorąc je po kilkadziesiąt razy. Ze znakomitym efektem – upewniając się, że wszystkie nasze produkty zachowują delikatność i przewiewność, nie tracąc fasonu.

Co musi mieć w sobie damska koszulka na konia?

Przede wszystkim jakość. Nasze t-shirty zdecydowanie spełniają ten warunek. Jakość zapewniamy dokładnie wybierając dostawców materiałów – każda wypuszczana przez nas koszulka z koniem musi być zrobiona z wysokogatunkowej bawełny czesanej o odpowiedniej gramaturze (koszulki z okrągłym dekoltem są nieco grubsze, natomiast t-shirty v-neck cieńsze, bardziej przewiewne). Idealne szycie, staranność wykończenia każdego produktu, komfort noszenia i gwarancja tego, że nawet po wielu praniach (w odpowiedniej temperaturze i przy zastosowaniu podstawowych zasad pielęgnacji materiału) nasz produkt pozostanie w niezmienionej formie – te cechy są najbardziej cenione przez nasze klientki!